У Києві продали офіс «дочки» російського «ВТБ-Банку»

151a41c-biznes-tsentr

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав офісну будівлю дочірньої компанії російського державного «ВТБ-Банк».

Про це повідомляється на сайті «Prozorro.Продажі».

Кінцева вартість продажу офісного центру, із площеюу 28,2 тисячі квадратних метрів, склала 351 мільйон гривень. Початкова ціна лоту була 255 мільйонів гривень. Переможцем торгів визали компанію «Житомирський меблевий комбінат».

Зараз іде процедура підготовки та укладання договору з переможцем аукціону, після чого він отримає права на користування будівлею.

Варто зазначити, що 19 грудня стало офіційно відомо, про те що «ВТБ» банк в Україні вирішили ліквідувати. Паралельно повідомлялось, про інтерес «ТАСкомбанк», який належить до активів українського олігарха Сергія Тігіпка, міг придбати активи збанкрутілого «ВТБ» банку.

27 листопада Національний банк України визнав «ВТБ банк» в Україні неплатоспроможним, а 28-го листопада Фонд гарантування ввів до банку тимчасову адміністрацію та почав процес розрахунку з вкладниками.

Нагадаємо, що 12 вересня Київський апеляційний суд наклав арешт на акції українських «дочок» російських банків «ВТБ», «Промінвестбанк» та «Сбербанк» для виконання рішення Гаазького арбітражу за позовом колишнього голови ПриватБанку та інших українських компаній, що втратили активи внаслідок анексії Криму Російською федерацією.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены