У ЦВК пояснили, як проголосувати у «другому турі» не за місцем своєї реєстрації

zavantazhennya-4

У Центральній виборчій комісії України розповіли, як саме можна проголосувати на повторному голосуванні на виборах президента України тим, хто бажатиме голосувати не за місцем своєї реєстрації.

На брифінгу, голова ЦВК Тетяна Сліпачук, заявила, що для отримання дозволу для зміни голосування, як і перед виборами 31 березня, виборцям необхідно знову відвідати із заявою Державний реєстр виборців та подати документи для тимчасової зміни місця голосування без зміни місця реєстрації.

На це є час із 7-го по 15-те квітня.

За словами голови Центрвиборчкому, задля «оптимізації і прискорення» цього процесу відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть і у вихідні дні.

У міністерстві Юстиції при цьому заявили, що є можливість усе-таки тимчасово змінити місце голосування без зміни місця реєстрації – через суд.

За словами міністра Павла Петренка, таку заяву про адміністративний позов можна подати до місцевого загального суду за місцем розташування виборчої комісії, – але й тут є останнє обмеження: не пізніше як за два дні до голосування, тобто до 18 квітня включно.

Раніше 7 квітня Центральна виборча комісія офіційно склала і оголосила протокол про результати голосування в день чергових виборів президента України 31 березня і призначила на 21 квітня повторне голосування на чергових виборах президента України, неофіційно відоме як «другий тур».

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены