Від штормового вітру в Україні 47 населених пунктів залишилися без світла

2742316ecd1765aacae54d8961ea616d

Через швальний вітер в Україні  частина лінії передач була аврійно викнена. Через негоду без струму залишились 47 населених пунктів. Про це зранку повідомив прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За їх даними у Львівській області блекаут стався у 19-ти населених пунктах, у Київській і Житомирській – по 12 міст та сіл сиділи без світла, а в Луганській та Чернівецькій –  по одному.

Окрім цього їм відомом, що у селі Іванівка Тернопільської області вітер повалив металеву водонапірну башту.

«Унаслідок поривів вітру залишаються пошкодженими дахи 75 (на раноку було пошкоджено 108, відновлено 33) будівель житлової та соціальної сфери в п'яти областях, а саме: Львівська область – 66 (було пошкоджено 99, відновлено 33), Івано-Франківська – чотири, Тернопільська – дві, Вінницька – дві та Одеська – одна», – Додають у ДСНС.

Вони нагадують, що на сьогодні у Львівській, Волинській, Івано-Франківськй, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, та Полтавській областях оголошено помаранчову погодну небезпеку, пориви вітру сягатимуть 15-22 м/с, а місцями до 25-30 м/с.

Зараз у ДСНС звітують, що на ранок вони вже прибрали понад 100 повалених дерев. Коли вдасться повністю ліквідувати наслідки рятувальники не беруться заявити.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены