«Нафтогаз» планує направити скаргу до Європейської комісї з приводу антиконкурентої політики «Газпрому»

1570648

НАК «Нафтогаз України» готується до подачі скарги до Європейської комісії проти російського «Газпром» за його антиконкурентну політику. Таку заяву зробив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко.

«Ми віримо, що в Європі домінує верховенство права, що там є робоча судова система, і це підтвердили наші перемоги в Стокгольмському арбітражі. Ми маємо намір наслідувати цей приклад і рішуче налаштовані звернути увагу ЄС на незаконну практику «Газпрому», - сказав він під час круглого столу в Європейському політичному центрі (EPC) у Брюсселі у вівторок.

Пан Вітренко також уточнив, що скаргу подадуть на підставі порушення російською компанією законодавства ЄС про захист конкуренції. Подати документ до ЄК планують до кінця квітня.

Нагадаємо, що у лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж задовольнив позовні вимоги «Нафтогазу» до «Газпрому» про порушення контрактних зобов'язань із транзиту російського газу територією України. Загалом борг російського монополіста перед українською компанією складає приблизно $2,56 млрд.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены