Рада у четвер розгляне зміни до Конституції по курсу в ЄС та НАТО

84e9e434-febe-4c5e-9a50-aedb3616b75ccx0cy10cw0w1023r1s1

Парламент у четвер, 7 лютого, на порядку денному матиме питання, що до зміни до Конституції та перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомив спікер Верховної ради Андрій Парубій.

Спікер парламенту закликав нардепів максимально мобілізуватися у день голосування.

«На четвер пропоную розглянути один з ключових законопроектів - це внесення змін до Конституції з приводу стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО. Це буде заключне голосування, яке потребує  300 голосів. Тому я звертаюсь до усіх фракцій - максимальна мобілізація у цей день», — заявив глава ВР.

Окрім цього, на четвер заплановано розгляд у парламенті питання перейменування Дніпропетровської області, і на додачу до цьго блок законопроектів з інформатизації.

«Ми не встигли розглянути його на завершенні попередньої сесії. Блок запропонований із чотирьох питань. Я сподіваюсь, що ми зможемо їх системно розглянути», - повідомив глава парламенту.

Раніше, 17 січня комітет з питань правової політики і правосуддя рекомендував Верховній раді прийняти курс України до ЄС та НАТО як чатину конституції.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены