Президент відзначив нагородами 88 наших захисників

1486292785zamu1.jpg

Президент України Петро Порошенко підписав Указ яким відзначено державними нагородами 88 військових. У списку нагороджених 67 військовослужбовців, що отримали поранення. Окрім них нагороди присуджені посмертно 21-му воїну.

Про це повідомляє офіційне інтернет представництво глави держави.

«Захисники відзначені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності під час виконання завдань в операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганські областях.» — відзначається у повідомленні на сайті.

Серед нагороджених сайт президента відзначає, що нагородженого орденом «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня» старшого лейтенанта Максима Єрмохіна та молодшого лейтенанта Дениса Лошкарьова, обох посмертно.

Нагороду «За мужність» ІІ ступеня виписано на ім’я старшого сержанта Миколи Лівітчука. Військовий в зоні бойових дій, 15-го жовтня 2018 року отримав осколкове поранення, однак не залишив позицію для отримання медичної допомоги і відкрив вогонь у відповідь в бік противника. Влучними пострілами він зміг вбити навідника та кулеметника великокаліберного кулемету «Утьос» яким керували терористи.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили 39 військових, нажаль для 18 з них це посмертні нагороди. Один з нагороджених — старший матрос Павло Кравець. 31 травня минулого року п’ятеро  військових в під час обстрілу проросійських бойовиків отримали осколкові поранення. Старший матрос Кравець почав надавати першу медичну допомогу пораненим, під його керівництвом і з його допомогою поранених евакуювали до безпечного місця. Після, під час огляду, лікарі знайшли у Павла два осколкових поранення.

Окрім цього, двох військовослужбовців посмертно відзначено орденом Данила Галицького.

Медаль «За військову службу Україні» отримали 3 воїни, Нагороду «Захиснику Вітчизни» виписано 41-му бійцю.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены