У Чехії назвали умову зняття «кримських» санкцій ЄС з Росії

5d0ce057-2ea5-4f3e-9070-7c1d1b5a2cd71

Санкції Євросоюзу введені проти Росыйської федерації накладені за її агресію в Україні будуть діяти, поки Кремль не поверне під контроль України незаконно анексований Крим та після того як припинить бойові дії на Донбасі.

                                     

Про це напсав Голова Міністерства закордонних справ Чехії Томаш Петршичек у своїй статті для «Європейської правди» наголосив, що війна на Сході країни є "жорстокою даниною" за мрію українців бути частинкою ЄС.

«Ми знаємо, яке значення для України має збереження санкцій Європейського Союзу проти Росії. Тому я б хотів наголосити, що їх обмеження чи скасування Чеська Республіка вважає можливим лише у тому випадку, якщо зникнуть причини, які зумовили їх накладення»

– заявив дипломат.

Він додав, що зняття цих обмежень з РФ буде розглядатись лише тоді, «коли буде відновлено український суверенітет на сході країни та Кримському півострові».

Він також наголосив, що Чехія не змириться з тим, що на Донбасі кожного дня помирають люди, і на окупованих територіях безпідставно страждає цивільне населення. І запевнив, що Чехія буде продовжувати допомагати українцям, зокрема, пропонує оздоровчі поїздки для потерпілих дітей.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены