Український біатлоніст Дмитро Підручний здобув «золото» на чемпіонаті світу з біатлону

1124532

Український біатлоніст Дмитро Підручний виборов першу нагороду на чемпіонаті світу з біатлону. Мова йде про гонку переслідування в якій укранець фінішував першим.

Стартував лідер збірної України з четвертої позиції він мав 17-секун відставання від переможця спринту – безумовного лідера світового біатлону норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо. Преша стрільба була для пана Дмитра не дуже вдала: він припустився двох промахів та опинився в щільній групі переслідувачів. Втім завдяки влучним пострілам на наступних рубежах він зміг повернути свою позицію та наблизитись до лідера.

На четвертий, останній вогневий рубіж Підручний прийшов через хвилину після Йоганнеса Бьо із ще чотирма біатлоністами. Норвежець на цьому вогневому рубежі припустився трьох промахів, та був вимушений накрутити три штрафні кола. В результаті українець спромігся відстрілятися чисто, і на п’яте коло Дмитро вискочив із перевагою в 15 секунд над Бьо. Дмитро Підручний, включивши всі сили, не підпустив до себе конкурента, контактної боротьби не вийшло – на фініші перевага чемпіона над срібним призером склала вісім секунд.

Це перше Українське золото на чемпіонатах світу для чоловічої збірної України за всю історію. Раніше нашим спорцменам тричі вадавлось підкорити третю сходинку п’ядесталу.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены