У Британії оголосили попередження через можливі зйомки російських телевізійників біля військових баз

233772-1543741043-big1

На віських базах Великої Британії розпорядились ввести стан готовності низького рівня, через зйомки біля секретної частини кібервійськ групою російських телевізійників, про це написала газета The Daily Mail у неділю.

Британські журналісти стверджують, що згідно із розпорядженням, військові мають негайно викликати поліцію, якщо побачать біля військових об’єктів журналіста і оператора головного російського державного «Першого» телеканалу.

Розпорядження стало реакцією на події 21-го листопада. Так званого російського журналіста Тімура Сіразієва попомітили під час, його спроби вести прихований репортаж біля паркану частини 77-ї бригади – секретної військової частини, що працює разом із британськими спецслужбами MI5, MI6 і SAS, ведучи електронну і психологічну боротьбу.

Камери стереження віськовиої бази зафіксували, як медійник ходив туди-сюди вздовж паркану, в той час як оператор, як вважають, Дмитро Волков, знімав його, не виходячи з авто.

За даними газети, репортер також намагався потрапити на саму базу.

Daily Mail стверджужє, що має інформацію про наказ для британських військових не підходити до російського телерепортера і не вести з ним розмов і негайно викликати поліцію.

Варто відзначити, що Сіразієв висвітлював справу з отруєнням у Британії російського подвійного агента Сергія Скрипаля з його дочкою, подаючи дані й докази британського розслідування як «зразок фальшивих новин».

Керівництво МЗС російської федерації заперечило повідомлення британської газети. Тімур Сіразієв через російські ЗМІ заявив, що він начебто не намагався потрапити на базу незаконно, а йшов туди відкрито. Окрім цього посольство Росії у Великій Британії заявило, що звинувачення проти журналістів у шпигунстві начеб то не мають під собою підстав і робляться за для «створення постійних перешкод роботі російських ЗМІ» у Британії. Крім того, посольство стверджує, що фотографії журналіста і номера його авто, «ставить під загрозу безпеку російських громадян».

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены