Українського консула не пустили до політв'язня Балуха

20180515212042-9900

У Росії представника українського консульства не пустили до політв’язня Володимира Балуха.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Причиною відмови у колонії назвали те, що Балух начебто «є громадянином РФ». Жодної інформації, яка б це підтверджувала, там не надали.

У тому ж почті написано наступне:

«Ольга Динзе в очередной раз посетила украинского активиста, политического заключенного Владимира Балуха в исправительной колонии № 4 г. Торжок (Тверская область, РФ), который находится в ШИЗО. После прибытия в колонию его уже трижды отправляли в ШИЗО по надуманным причинам. Администрация сообщила, что в этот раз украинец должен выйти из ШИЗО 19 мая. В ШИЗО он по-прежнему ест только хлеб и пьет воду. Его состояние здоровья, по словам адвоката, заметно ухудшилось. В глаза сразу бросаются сильные отеки ног, что, скорее всего, свидетельствует о болезни почек.»

Володимира Балуха, як Українського громадянина судив окупаціний суд Сімферополя.  

Українського фермера ФСБ окупованого Криму затримало наприкінці 2016 року. Його звинуватили в тому, що він нібито зберігав на горищі будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. Пізніше його звинуватили також у побитті співробітника Сімферопольського СІЗО. За сукупністю двох справ Балуха засудили до 4 років і 11 місяців колонії та штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (близько 4 тисяч гривень).

У березні 2019 року Володимира Балуха етапували до колонії у місті Торжок Тверської області Росії.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены