«Суд» в окупованому Криму розгляне продовження арешту активісту Бекірову

1549627294

Підконтрольний РФ так званий Київський районний суд Сімферополя 10-го квітня розгляне питання продовження арешту кримськотатарському активісту Едему Бекірову.

Про це розповів адвокат Бекірова Іслям Веліляєв, пише Крим Реалії.

За словами адвоката, засідання відбудеться під головуванням судді Галини Хулапової.

За даними адвоката, Едему Бекірову, у медсанчастині СІЗО Сімферополя, збільшили дозу інсуліну, але рівень цукру в крові у нього, залишається високим.

Нагадаємо, що пана Бекірова 12-го грудня 2018 року на адміністративному кордоні із тимчасово окупованим півостровом, біля пункту пропуску «Чонгар» російські прикордонники затримали жителя Херсонської області Едема Бекірова, який їхав до Криму, відвідати родичів. Йому було пред'явлено звинувачення у начебто порушенні двох статтей Кримінального кодексу РФ: за статтями 222, частина 2, і 222.1, частина 2 (зберігання та передача вибухових речовин і боєприпасів).

Після цього 13 грудня 2018 року «суд» у окупованому Сімферополі обрав для Бекірова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 11 лютого 2019 року, 7 лютого арешт було продовжено до квітня.

Едем Бекіров - інвалід першої групи, без ноги, з чотирма шунтами в серці, перед виїздом у Крим його готували до нової операції. В умовах СІЗО стан його здоров'я різко погіршився. 15 січня Бекірова вже возили до сімферопольської лікарні на медобстеження, однак 18 січня повернули в СІЗО, незважаючи на те, що обстеження мало тривати два тижні.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены