Так званих «Українських диверсантів» Дудка і Бесарабова засудили у Криму до 14 років

alekseybessarabov-vladimirdudkasud

Суд анексованого Росією Криму визнав українців Володимира Дудка та Олексія Бесарабова винними у підготовці диверсій. Вирок оголосив Севастопольський міський «суд» у Криму в четвер.

Видання «Крим.Реалії» у свою чергу повідомляє, що Дудка і Бесарабова засудили до 14 років колонії суворого режиму.

Крім того, Володимиру Дудко присуджено сплатити 350 тисяч рублів штрафу (понад 5,3 тисячі доларів), а Бесарабову - 300 тисяч рублів (понад 4,5 тисячі доларів).

Адвокат засуджених, Сергій Легостов стверджує, що його підзахисні не визнають себе винними і вважають справу сфальсифікованою.

Варто зазаначити, що восени 2017 року цей же суд засудив третього затриманого у справі так званих «українських диверсантів» Дмитра Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і штрафу.

При цьому адвокат обвинувачених Сергій Легостов зауважив, що обвинувачення визнало, що «частина матеріалів справи була сфальсифікована», та зняло звинувачення у незаконному зберіганні боєприпасів.

Українців Дмитра Штиблікова, Олексія Бесарабова, а також Володимира Дудка затримали 9 листопада 2016 року в Севастополі. Штибліков та Бесарабов тоді працювали у кримському аналітичному центрі «Номос», де спеціалізувались на чорноморсько-каспійському регіоні.

Як стверджують у ФСБ, у затриманих нібито вилучили вибухові пристрої значної потужності, зброю і боєприпаси, засоби спецзв'язку, а також карти-схеми об'єктів можливих диверсій.

Українців звинуватили у підготовці диверсій на території анексованого Криму на завдання української розвідки. Українські спецслужби заперечили те, що затримані працювали на них.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены