Сущенко надіслав новий малюнок з колонії

c4b22007-a2f4-4db1-8b94-9e319a04d7b2w1023r1s

Незаконно засуджений в РФ український журналіст Роман Сущенко намалював надіслав новий малюнок, на якому він зобразив пейзаж хорватського курортного міста Макарска.

Про це повідомляє Укрінформ.

Донька журналіста Юлія Сущенко, у коментарі сказала, що малюнок надійшов з колонії разом з листом. У ньому український політв'язень пише, що через хворобу він вперше, за довгий час, вийшов на прогулянку. За його словами у нього було запалення гайморових пазух. При цьому адміністрація колонії не віддає йому ліки, які придбав для нього адвокат.

Сущенко також пише, що в регіоні В'ятка, де розташована колонія, він ще жодного разу не бачив сонця.

«Хоч уже й весна, скоро екватор у березня настане (лист датований 13 березня - ред.), а весняних тепла і сонця все немає. Похмуро якось. Промені намагаються пробитися крізь хмари, і ніяк. У будь-якому разі, за ці 5 місяців я не бачив сонця. Яке воно?» - написав він.

Власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка всупереч міжнародних правил затримали 30-го вересня 2016 року в Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому висунули обвинувачення начебто у шпигунстві на користь України. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Українська розвідка цю інформацію спростувала.

Московський міський суд 4 червня 2018 року визнав Сущенка винний та присудив йому 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму. 12-го вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним відхиливши амеляцію.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены