В окупованому Криму затримали адвоката Курбедінова, який захищає українських військовополонених моряків

kurbedinov1

Представники окупаційної влади Російської Федерації затримали в Криму адвоката Еміля Курбедінова, про це повідомив голова меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров

«Щойно телефонували з Криму: співробітники окупаційного «центру протидії екстремізму» затримали кримськотатарського адвоката Еміля Курбедінова», - написав Чубаров у четвер у Facebook.

Член меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв також зауважив, що Курбедінов захищає, зокрема, й українських моряків-військовополонених.

«Адвокат Курбедінов захищає і кримськотатарських, і українських політичних в'язнів в окупованому Росією Криму. Він також став одним з адвокатів, які захищають українських моряків-військовополонених», - написав пан Барієв у Facebook.

За інформацією журналіста «Радіо Свобода» Антона Наумлюка.

«Адвокату Емілю Курбедінову закидають пост із зображенням символіки забороненої організації в Facebook від 2013 року», - написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Наумлюк додав, що донос, судячи з матеріалів справи, написав на Курбедінова колишній житель Криму, який переїхав жити в Дамаск, за інформацією журналіста його звуть Мухаммед Салем.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены