Мін'юст РФ пообіцяв відповісти ЄСПЛ у зв'язку з нападом на українських моряків

56main1

В Міністерство юстиції Російської федерації підтвердило, що до них надійшов запит Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) за заявою України про надання інформації про захоплених українських моряків. Про це повідомляє офіційний сайт відомства РФ.

У заяві на сайті йдеться, що «Мін'юст РФ стурбований прийняттям до виробництва клопотання, яке підкріплене в основному публікаціями зі ЗМІ, а не офіційними документами».

Представники країни агрессора також заявили, що такі документи Київ начебто міг отримати від Москви по дипломатичних каналах.

«ЄСПЛ проінформований про те, що відповідь на запит буде дана в розумні строки, необхідні для підготовки інформативного документа», - відзначили в російському Мін'юсті.

30 листопада ЄСПЛ зобов'язав Росію дати пояснення по захопленню українських моряків. Зокрема, про те в чому та на підставі яких фактів їх звинувачують. В якому вони стані, де їх утримують. Окремо вимагається надати відомості про поранених та їх лікування.

Сід зауважити, що у визначені Європейським судом з прав людини строки, 4 грудня, Росія не надала жодної інформації про українських моряків.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены