Уряд України розгляне продовження контракту з чинним правлінням «Нафтогазу»

9main

Кабінет міністрів України на засіданні 20 березня, планує розглянути продовження контракту з правлінням НАК «Нафтогаз України» на наступний рік. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що уряд і наглядова рада  «Нафтогазу» змогли досягнути згоди щодо продовження на рік контракту з правлінням компанії і це рішення має бути ухвалене сьогодні.

«Для укладення нового договору необхідно врахувати кілька умов. По-перше, забезпечити відділення газотранспортної системи (ГТС) і її сертифікацію за європейським законодавством, продовження транзиту газу з січня 2020 року і досягти (обсягу) видобутку газу не менше 18 мільярдів кубометрів за рік, а не як сьогодні, трохи більше ніж 15 мільярдів кубометрів за рік», - прокоментував вищезазначене прем’єр.

Окрім цього Гройсман заявив, що зарплати менеджменту компанії за новими умовами контракту  зменшать у два рази. У той же час від конкурсу на заміщення поасди, за його словами не відмовляється, нове правління обиратимуть «Нафтогазу» з 20 березня 2020 року.

Раніше наглядова рада «Нафтогазу» подала українському уряду на затвердження рішення продовжити контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим на 1 рік. Однак кабінет міністрів спочатку заявив, що не буде продовжувати контракт і оголосив конкурс на 23 березня, на наступний день після закінчення повноважень чинного керівництва НАК «Нафтогаз»

Сам пан Коболєв інформацію про продовження свого контракту, озвучену прем’єр-міністром, на даний момент не прокоментував.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены