У ЄС відреагували на погіршення стану здоров’я Павла Гриба

pavel-gribrect6280cd37de4a5272239b0381aaa6db281

Речниця Європейської зовнішньополітичної служби Майя Коціянчич закликала Росію негайно звільнити Павла Гриба та забезпечити йому необхідну медичну допомогу.

Про це чиновниця написала на своїй сторінці у Twitter, прикріпивши до допису заяву ЄС від 10-го січня щодо погіршення стану здоров’я Павла Гриба, кримчанина Едема Бекірова та полонених українських моряків, які зазнали поранень під час захоплення російськими силовиками.

«Дуже тривожна новина про погіршення здоров'я громадянина України Павла Гриба, який затриманий російською владою після викрадення в Білорусі. Ми сподіваємося, що Росія терміново звільнить його і дозволить доступ до належного лікування», – зазначила Коціянчич.

Павла Гриба РФ обвинувачує в тероризмі, сам він свою провину не визнає.

Українець зник у серпні 2017 року в білоруському Гомелі, пізніше виявилось, що він знаходиться у СІЗО російського Краснодара.

За словами родичів, у Павла Гриба є хронічне захворювання портальна гіпертензія – синдром підвищеного тиску в системі ворітної вени, який супроводжується збільшенням селезінки, варикозним розширенням вен стравоходу й шлунка, асцитом, печінковою недостатністю.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены