СБУ пдозрює одного з голів районих адміністрацій Харкова у співпраці з ФСБ РФ

n5275763185851

Про підозри на адресу одного із міських чиновників пише офіційний сайт служби безпеки.

«Оперативники СБУ встановили, що посадовець у 2015 році під час перебування в тимчасово анексованому Криму був завербований представниками ФСБ для виконання завдань на шкоду державній безпеці України. «Зустрічі з кураторами відбувалися як на території РФ, так і в третіх країнах» - таку заяву зробив заступник Голови СБУ Віктор Кононенко.

За даними розвідників голова адміністрації також має подвійне громадянство: окрім Українського паспорту, він має паспорт Російської федерації.

У СБУ наголошують, що чиновник мав доступ до державної таємниці.

Окрім цього у діях чиновника виявлено саботаж указів та роспоряджень президента та кабінету міністрів України. На додачу він ініціював створення декількох так званих «Спілок ветеранів АТО», які займались рекетом бізнесменів та громадян.

На даний момент є дані які вказують, що посадовець переховується у Російській Федерації. Справу відкрито за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада).

У той же час Харківські ЗМІ повідомляють, що вірогідно, мова йде про очільника адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены