Росія спробує створити штучну газову кризу в Україні в 2020

48023977303

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв вважає, що Росія хоче в січні 2020 року спробувати створити штучну газову кризу в Україні.

«Їхня мета - створити штучну кризу після 2019 року, починаючи з першого січня, як це було в дев'ятому році, тобто 10 років тому, і спробувати зробити кризу яка дасть змогу їм проштовхнути власний інтерес», - зазначив глава «Нафтогазу».

Пан Коболєв додав, що ймовірність такої кризи дуже висока ї її можна назвати новою газовою війною.

Крім цього він стверджує, що позиція російського «Газпрому» на переговорах, на його думку залишається незрозумілою. Всей йде до того, що Російська федерація навмисне зволікає.

«Наш головний меседж стосується передусім тієї непростої ситуації, яка склалась навколо договору з транзиту газу територією України після 2019 року. У нас закінчується договір і «Газпром» на перемовинах поки що займає позицію незрозумілу. Ми вважаємо - вони тягнуть час», - сказав він.

Очільник «Нафтогазу України» також заявив, що Україна близька до укладення договору про постачання зрідженого природного газу (СПГ) зі Сполучених штатів Америки.

 «Ми ведемо перемовини з цього приводу, і я мушу сказати, що цього разу ми підійшли до цього питання дуже близько. Це ще не остаточне рішення, але зацікавленість з обох боків є. Я сподіваюся, що найближчим часом ця зацікавленість трансформується в конкретні потоки газу» — сказав Коболєв.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены