Російська служба виконання покарань заявляє, що Сенцов начебто припинив голодування

zavantazhennya-1.jpg

Український режисер-політв’язень Олег Сенцов, за словами тюремних чиновників після 145 днів припинив голодування. Таку інформацію із посиланням на директора Федеральної служби виконання покарань Росії Валерія Максименка розповсюджує ТАСС.

Однак адвокат Сєнцова Дмитро Дінзе поки що не підтвердив даний факт, зранку він тільки сказав, що сьогодні планує вівіидати українця у колонії в Лабитнагі. Поки що жодних додаткових коментарів чи постів у фейсбук він не розміщував.

З Українського боку перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко написалау Фейсбук, що зараз Українська сторона очікує на офіційну інформацію з Російської Федерації про те чи припинив пан Олег голодувати.

Пізніше Людмила Денисова на своїй сторінці у фейсбук написла пост, що російські чиновники підтвердили рішення Сенцова вийти з голодування

«Олег Сенцов припинив голодування. Це означає, що він у критичному стані, практично за межею.

В РФ виключно словесно, без медичних довідок запевняли, що стан його здоров’я задовільний. Неправда. Вони б його тоді не «вмовляли» припинити голодування і постійно не тиснули б на політв'язня психологічно. З такими цілями, з такою силою волі, відданістю та щирою українською позицією людина не могла здатися.

Вихід з голодування. Цей процес ще складніший і страшніший, аніж саме голодування. І я глибоко переконана, що в РФ не забезпечують йому належний медичний супровід. Бо я і раніше вимагала надати йому висококваліфікованих спеціалістів, але Кремль цього не зробив.

Закликаю РФ зберегти життя українця! Я вимагаю, щоб йому надали найкращих незалежних медичних спеціалістів, які проведуть його повний медичний огляд. Я хочу бачити висновок про стан здоров’я Олега Сенцова. Окрім цього, саме фахові спеціалісти-дієтологи мають розробити схему виходу з голодування. Цих лікарів ми можемо привезти з України чи Європи.

Я вимагаю від РФ прискорити процес мого допуску до Олега Сенцова. Мені треба особисто пересвідчитися, що його життю зараз нічого не загрожує. Якщо треба, то я хоч сьогодні виїду до колонії в Лабитнангі». — Написала відповідальна ВРУ з прав людини


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены