Православну церкву України офіційно зареєстрували

10840511

Київська митрополія «Православна церква України» офіційно зареєстрована як релігійна організація і юридична особа. Дані про це містяться у Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За даними з реєстру, церкву 30 січня 2019 року було зареєстровано як релігійну організацію «Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви)». Юридична адреса згідно із поданими документами - Київ, вул. Трьохсвятительська, будинок 6.

Відзначимо, що сьогодні набув чинності закон який предбачає процедуру переходу релігійних громад. В ньому передбачено, що рішення про перехід громади, а також про зміни у її статуті приймаються виключно на загальних зборах. При цьому рішення мають підтримати не менше двох третин складу приходу.

На додачу, сьогодні предстоятель Російської православної церкви патріарх Кирило  заявив, що сподівається в майбутньому відвідати Україну. Він також закликав віруючих в Україні «не піддаватися спокусам», що конкретно малося на увазі, та кому саме було направлено це повідомлення не уточнюється.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены