Петро Порошенко та Юлія Тимошенко внесли в Раду законопроекти про відповідальність за незаконне збагачення

15tn

Президент України Петро Порошенко та лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко внесли в парламент два законопроекти, які мають поврнути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.

У  прес-службі президента повідмляють, що свій законопроект він вніс до Верховної Ради як невідкладний.

«Сьогодні зранку я підписав і зараз я даю доручення зареєструвати президентський законопроект, в якому враховані ті зауваження, але принциповою залишається позиція – невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення», – сказав Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області.

Тексту документу, який на розгляд парламенту внесла лідерка «Батькіщини», на сайті Верховної Ради поки що немає.

Однак прес-служба кандидатки у президенти заявляє, що документ передано до ВРУ.

Після подань, проекти має розглянути комітет верховної ради та надати свої висновки.

Напередодні Конституційний суд визнав неконституційним притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

У своєму рішенні Конституційний суд наголосив, що «протидія корупції має здійснюватися виключно правовими засобами з дотриманням конституційних принципів та приписів законодавства, ухваленого відповідно до Конституції України», – йдеться у тексті рішення, оприлюдненому на сайті КСУ.

У КСУ кажуть, що дійшли висновку, що стаття про незаконне збагачення не відповідає вимогам чіткості, точності й однозначності.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены