Павло Клімкін оголосив небезпеки які несуть кібер-атаки РФ

32758441106d91e314c2fk-825x400

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія постійно намагається вплинути на вибори 2019. Хакери в інтересах Кремля зчинають кібератаки на міністерські комп'ютерні мережі та Центральну виборчу комісію. Про це голова Українського МЗС розпвів у інтерв'ю виданню «Радіо Свобода».

Пан Клімкін заявив, що спроби втручання в українськи мережі фіксуються регулярно.

«Ось простий приклад: кожні 40 секунд ми спостерігаємо спроби потрапити в наші міністерські комп'ютерні мережі, спостерігаємо кібернапади на Центральну виборчу комісію та інші відомства. Є втручання, яке стосується нашої критичної інфраструктури», - сказав глава МЗС.

Він додав, що блекаут протягом 5-7 днів перед виборами може повністю змінити результати голосування.

«Росія багато намагається зробити, щоб вплинути на вибори, і це стосується не тільки кіберпростору, дезінформації, не тільки блокування активів багатьох українців, політиків, журналістів, це разом з тим втручання в релігійні питання - спроби маніпулювати регіональними релігійними елітами. Якщо комусь хочеться зараз вивчити всебічність гібридного втручання - потрібно приїжджати в Україну», - додав Клімкін.

Нагадаємо, що фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ разом зі співробітниками Центральної виборчої комісії попередили масштабну кібератаку на комп’ютерне обладнання ЦВК.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены