Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун «вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень голови МОЗ»

9371261

Міністерство охорони здоров’я України підтвердило інформацію, про те що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун «вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень голови МОЗ».

У міністерстві додали, що наразі вони консультуються з юристами, а робота міністерства продовжується.

У той же час, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що суд за позовом саме його політсили заборонив Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

За день до цього очільниця МОЗ повідомила, що позов представника Радикальної партії Ігоря Мосійчука, в якому він вимагає її відсторонення, Окружний адмінсуд має почати розглядати по суті 15 лютого.

Пані Уляна, від липня 2016 року, є виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я.

У квітні минулого року комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я, вдруге, підтримав зареєстрований у січні 2017 року проект постанови, яким передбачалось звільнення в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з посади. У тойже час пані Супрун заявила, що у відставку не збирається, а намагання її звільнити є найкращою рекламою того, що реформа йде в правильному напрямку.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены