«Нафтогазу» дозволили знизити ціну на газ для населення

68440

Кабінет міністрів України дозволив Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» встановлювати ціну на газ для населення нижчу від граничної ціни у 8,55 грн за кубічний метр.

Як заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, таке рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

«Раніше «Нафтогаз» заявив, що може продавати газ нижче від 8,55. Я це повністю підтримую. Що дешевше вони продаватимуть то краще. Думаю, що настав час припинити (встановлювати— ред.) ціну на газ «Нафтогазу».

 Тому ми сьогодні ухвалили рішення, яке дозволяє «Нафтогазу» встановлювати нижчі ціни, ніж 8,55, але в жодному разі не вищі», - сказав він.

«Зобов'язую НАК «Нафтогаз» з 1 квітня реалізовувати газ для населення дешевше, ніж 8,55», - додав він.

 Також Гройсман доручив міністру Ігорю Насалику поінформувати «Нафтогаз» про таке рішення.

У нафтогазі дане рішення прокоментували наступним чином:

«Підтримуємо бажання уряду привести ціни на газ для населення до ринкових умов. Нафтогаз не брав участь у розробці цього документу, і нам ще невідомо, що міcтиться у ньому.

Ми сподіваємося, що новою постановою Кабінет міністрів скасовує існуючий режим ПСО та прибирає посередників у вигляді приватних збутових компаній з відносин між групою Нафтогаз та побутовими споживачами.

Ми очікуємо публікації документу і зможемо прокоментувати його після аналізу наших юристів.», — Написано на офіційній сторінці компанії у Фейсбук.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены