Майк Пенс заявив, що «Nord stream 2» може зробити Німеччину заручником кремля

zavantazhennya-3

На думку Американського політика, якщо Німеччина продовжить будівництво газопроводу «Північний потік-2», це може перетворити німецьку економіку у заручницю Кремля.

Таку заяву на заході, присвяченому утворенню НАТО, заявив віце-президент США Майк Пенс, повідомляє Голос Америки.

«Якщо Німеччина продовжить будівництво газопроводу  «Північний потік-2», як сказав президент Трамп, це може зробити німецьку економіку буквально заручницею Росії», - сказав він.

Пенс також наголосив, що Сполучені Штати не зможуть забезпечувати захист «Заходу», якщо їх союзники самі стають більш залежними від Москви.

Віце-президент, окрім іншого,закликав Німеччину збільшити видатки на оборону й не ігнорувати ризику російської агресії.

«Це просто неприйнятно для найбільшої економіки в Європі (Німеччини — ред.) продовжувати ігнорувати загрозу російської агресії й нехтувати власною самообороною та спільної обороною НАТО», - сказав Пенс.

Додамо, що сьогодні Європарламент прийняв рішення, що «північний потік-2» має відповідати новим нормам ЄС. А це означає, що він має відповидати всім стандартам екології, доступ до нього повинні мати треті оператори, які мають опікуватись недискримінаційністю цін, для споживачив газу з даного газопроводу. А також у газопровода має бути розділена власність.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены