ГПУ відкрила справу проти Медведчука за підозрою в держзраді

original1

Речниться Генерального прокурора України повідомляє, що відомство відкрило кримінальне провадження проти проросійського політика, голови політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука за статтями «державна зрада» і «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Речниця Юрія Луценко, Лариса Сарган написала про це на своїй сторінці у Facebook.

Вона відзначила, що звинувачення базується на заявах голови проросійської організації «Український вибір – право народу» і глава політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Під час партійного з’їзду 29 січня 2019 року у Києві, заявив про необхідність утворення так названого «автономного регіону Донбас», у якого має бути власний парламент та уряд, а статус цієї території має бути закріплено у Конституції України. На його думку переговори про новий статус мають проходити у чотирикутнику Київ—Донецьк—Луганськ—Москва.

«В діях Медведчука В.В. вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч.1 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України - ред.) та ч.1 ст.111 КК України (державна зрада - ред.)», - написала Сарган.

Вона також уточнює, що розслідувати справу буде СБУ.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены