Національне антикорупційне бюро отримало та задіяло ордер на обшуки Криворізької теплоцентралі (ТЕЦ), повідомляє прес-служба НАБУ. Детективи підозрюють, що представники адміністрації підприємства зловживали своїм становищем, чим нанесли державі збитків на 80 мільйонів гривень.
«Слідча дія санкціонована і здійснюється в ході розслідування фактів зловживань службових осіб держпідприємства при здійсненні господарських операцій Криворізькою теплоцентраллю на загальну суму понад 80 млн грн», — повідомили у НАБУ.
За попередньою версією слідства дії службових осіб Криворізької ТЕЦ є привласненням із розтратою та незаконним заволодінням майном, які стали можливі шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.
Варто зауважити, о наприкінці літа у Нафтогазі попередили, що через борги за газ, які накопичились на Криворізькій ТЕЦ, Кривий Ріг може залишитися без гарячої води та опалення взимку. У Нафтогазі пояснили, що не мають права за законом відпускати газ боржникам, які мають борг більше ніж було спожито за попередній сезон. Таким чином із загальної сума боргів ТЕЦ, 1,76 мільярда гривень, централь має погасити щонайменше 1,17 мільярда гривень, аби отримати газ.