НАБУ проводить обшуки у посадовців Національній гвардії та в приватних компаніях

6303601551261753-156

Детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють обшуки за місцем роботи та проживання окремих службових осіб Національної гвардії, а також у низці приватних компаній, повідомила 14 травня прес-служба НАБУ.

«Слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування корупційної схеми з нерухомістю, в результаті якої Головне управління Нацгвардії України, за версією слідства, втратило активи на 81,64 мільйона гривень. Попередня правова кваліфікація – ч. 5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»)», – інформують у НАБУ.

Розслідування цих фактів НАБУ здійснює із грудня 2017 року, обшуки здійснюються під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

В ході обшуку правоохоронці затримали колишнього керівника Національної гвардії генерал-полковника Юрія Аллерова.

Слідчі мають дані, що дочка Аллерова стала власницею однієї з квартир того ж забудовника, який «мав стосунок до афери».

«Вона (донька, – ред.) не могла пояснити, звідки в неї такі статки, тому що ніколи не займалась бізнесом і не має великих доходів. В принципі, справу вели довго, майже півтора роки, проводились відповідні експертизи. Сьогодні це все дійшло до логічного завершення і генерал був затриманий десь годину тому», — розповів агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко.


Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены