Чи має патріотизм ціну?

Тарас Чорновiл
Чи має патріотизм ціну? Для декого має. На телеканалі Коломойського "1+1" в програмі "Танці з зірками" танцюватиме кума Путіна Оксана Марченко (дружина Віктора Медведчука). Хоча для них, вочевидь, "танці поза політикою", як і для когось - "футбол внє палітікі", а ще "давайте ж не руйнувати прості людські відносини"... Олігарх Коломойський дуже уважно стежить за всіма резонансними подіями та програмами на своєму каналі, такий візит просто так без його особистої санкції не відбувся б.

Сама ж Оксана Марченко є не просто кумою й жінкою двох найодіозніших персонажів, але й сама готується до початку політичної кар'єри. Колись Медведчук уже раз хотів її завести в першу десятку списку СДПУ(о), але збунтувався весь кагал Суркісів і інших власників акційних пакетів партії. Тоді замість неї жіноцтво представляла вчителька Прошкуратова. Нині ж Марченко включили в пакет "джинси", яку крутять деякі канали на підтримку партії "За життя" (формально Рабіновіча, реально Медведчука). Так 112 вчора чи позавчора цілий великий блок присвятив саме участі Марченко в проекті на "Плюсах".

Я вже давно припускав, що Коломойський дрейфує в напрямку російських впливів. Більш знакова в цьому плані його серйозна співпраця з Тимошенко (поки, щоправда, в агітації проти спільних ворогів, але все ще попереду). А поява Марченко - це просто дуже красномовний дзвіночок, фактично маркер логіки подальших дій).
Тарас Чорновiл

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов

Люди, участвующие в этой беседе