Закон про припинення дії Договору про дружбу з РФ завтра набуде чинності

1535464286-4313

Закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» (№0206) сьогодні, 4 січня, опублікований у щотижневому збірнику нормативно-правових актів парламентського видавництва «Відомості Верховної Ради України». Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Про це йдеться на сайті парламенту. «У №1 надруковано закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», - сказано в повідомленні.

6 грудня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», внесений президентом України Петром Порошенком. Законом припиняється з 1 квітня 2019 року дія договору, учиненого 31 травня 1997 року в Києві та ратифікованого Верховною Радою 14 січня 1998 року. У законі вказано, що припинення дії договору зумовлено збройною агресією Росії проти України, що становить істотне порушення цього договору. Припинення дії договору звільняє Україну від будь-якого зобов'язання щодо його виконання і не впливає на права, зобов'язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання названого договору до припинення його дії, відповідно до статті 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів. 10 грудня Порошенко підписав закон.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены