Поліція завершила слідчі дії у справі нападу на Катерину Гандзюк, та передали справу до СБУ

1455911

Національна поліція сьогодні заявила, що виконала усі необхідні  слідчі дії у рамках розслідування справи що до нападу на Катерину Гандзюк та передала справу до Служби  безпеки України.

Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Щодо 5 обвинувачених слідство закінчили. Це виконавці та організатори злочину.

31 липня Катерину Гандзюк невідомий облив сірчаною кислотою. Вона отримала опіки 40% тіла. Зранку 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні. У той же день поліція змінила кваліфікацію справи з «замаху на злочин» на «умисне вбивство».

Ввечері 4 листопада, в різних містах України влаштували мітинги під назвою «Хто вбив Катю Гандзюк?». Люди збиралися під управліннями поліції з лампадками.

Слідство вважає, що причиною нападу могла стати професійна діяльність Катерини Гандзюк на посаді виконувачки обов’язки керівника апарату Херсонської міської ради. Друга версія — «активна громадянська позиція, а також її  громадська та політична діяльність як активіста».

Справу що до пошуку замовника проводить СБУ незалежно від поліції. Тепер у службі мають об’єднати дві справи в одну, завершити встановлення замовників та передати справу до суду.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены