Харківський авіазавод почне серійне виробництво Ан-74

Ан-74
ДК «Укроборонпром», ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» та американська Oriole Capital Group досягли домовленості щодо залучення потужних інвестицій на харківське підприємство.
У відповідності до домовленості «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» отримає замовлення на серійне виготовлення літаків у розмірі 150 мільйонів доларів США.
Про це повідомляють у прес-службі «Укроборонпрому».
Як наголошується, такі домовленості були досягнуті під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка зараз проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.
"В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» українських Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків", - розповіли у концерні. В «Укроборонпромі» впевнені, що це будет довготривалий контракт, який надасть повне залучення 3000 фахівців харківського підприємства.
"Ця домовленість з залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років", - прокоментував досягнуті домовленості директор концерну Роман Романов.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены