На Закарпатті заборонили проведення розважально-концертних та спортивних заходів 20 лютого у зв’язку із вшануванням пам’яті героїв Небесної сотні

Сьогодні розпорядженням голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля на Закарпатті заборонили проведення розважально-концертних та спортивних заходів 20 лютого у зв’язку із вшануванням пам’яті героїв Небесної сотні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.
Документ зобов’язує підприємства, установи та організації всіх форм власності скасувати масові заходи розважального характеру, а місцеві телерадіокомпанії — внести відповідні зміни до своїх програм.
Заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудуться в Ужгороді 20 лютого, на площі Народній перед будівлею облдержадміністрації.
Зразковий хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв виконає з балкону ОДА композицію “Пливе кача по Тисині”, після чого відбудеться запуск у небо жовтих і синіх ліхтариків. Кожен охочий зможе запалити лампадку в пам’ять про людей, що віддали свої життя за Україну під час Революції гідності.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены