Француз Фуркад виграв дебютну індивідуальну гонку цього сезону з біатлону

large1

У Словенському Поклюці Словенія, в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону, завершилась дебютна особиста гонка сезону 2018-2019 років.

Найдовшу дистанцію у чоловіків - індивідуальну гонку на 20 км з чотирма вогневими рубежами - упевнено виграв переможець останніх семи сезонів Кубка світу француз Мартен Фуркад.

Пан Фуркад подолав трасу за 47 хвилин 09,2 секунди, випередивши у підсумковому протоколі «індивідуалки» срібного призера гонки німця Йоганнеса Кюна на 4,2 секунди, а володаря «бронзи» австрійця Сімона Едера на 19,7 секунди, Всі приїхавші на п’ядестал відстрілялися чисто.

Кращим з українських біатлоністів став Сергій Семенов, який з ідеальною стрільбою фінішував з 6-м і потрапив до квіткової церемонії нагородження.

Артем Прима зробивши 2 промахи посів 21-е місце, Артем Тищенко стріляв чисто однак став лише - 31-м, Віталій Кільчицький із трьома влучаннями у молоко став 74-м серед 109-ти учасників.