Капітана «ЯМК-0041» і ще двох рибалок випустили з кримського СІЗО

inx960x6401

У тимчаосо окупованому Криму капітана українського риболовецького судна «ЯМК-0041» Віктора Новицького і ще двох українських рибалок – Руслана Кондратюка і Андрія Морозова – звільнили зі слідчого ізолятора. Їм змінили запобіжний захід із тримання під вартою на підписку про невиїзд.

Про це повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Вона також додає:

«Хочу наголосити, що такі дії Російської Федерації не мають нічого спільного із реальною правозахисною практикою, а є лише використанням українських громадян у своїй зовнішньополітичній грі. Адже спочатку Росія всупереч усім міжнародним нормам права незаконно анексує Кримський півострів, потім незаконно використовує водні ресурси України і затримує українські судна», – прокоментувала це омбудсмен.

У провоженні своєї заяви пана Денисова наголошує, що українська сторона продовжує працювати для захисту прав українських моряків, затриманих у Криму.

4 травня російські прикордонники затримали українське риболовецьке судно «ЯМК-0041» (порт приписки Очаків) на захід від мису Тарханкут в анексованому Росією Криму. Російськи словики звинувачують рибалок у начебто незаконному виові риби у Російських територіальних водах.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены