Розвiдка: Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 18 травня

ГУР
Розвiдка: Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 18 травня
У складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжується погіршення морально-психологічного стану особового складу, що призводить до скоєння важких злочинів, у тому числі проти цивільного населення. 17 травня ц.р. військовослужбовці 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК обстріляли цивільних осіб у районі н.п.Крута Балка, у результаті двоє місцевих мешканців загинуло та одного поранено.
Цього ж дня, російський військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК під час суперечки застрелив військовослужбовця, призваного з числа місцевих мешканців. Командуванням полку вживаються заходи щодо уникнення розслідування фактів загибелі військовослужбовця та приховування реальних бойових втрат серед особового складу, призваного з числа місцевих мешканців. Загиблих, як правило не доставляють до моргів і здійснюють їх поховання без будь-якої фіксації.
Командування російських окупаційних військ продовжує вживати заходи щодо дискредитації сил АТО. На позиціях 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК групою кореспондентів “П’ятого каналу Санкт-Петербург” (РФ) проводилась відеозйомка зруйнованих житлових будівель та інших об’єктів соціальної інфраструктури. До складу групи залучались офіцери військових частин інформаційного протиборства ЗС РФ, які спеціалізуються на виготовленні неправдивих та викривлених матеріалів з метою дискредитації сил АТО.
Під час зйомок репортажу спеціальна вогнева група підтримки здійснювала обстріл позицій сил АТО для провокації вогню у відповідь.

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены