Збірна України з футболу здобула вольову перемогу над зібрною Чехії

chekhiya-ukraina-1-1-640x4001

Вчора ввечері у першому поєдинку у рамках «Ліги націй» Українська збірна змогла у гостях обіграти Чехів із рахунком 1:2

Господарі змогли забити перший гол вже на 4-й хвилині матчу, пілся помилки Крівцова та П’ятова м’яч у ближній кут українських воріт забив Патрік Шик.

Після цього Українська збірна перехопила ініціативу, та мала декулька непоганих моментів для того аби зрівняти рахунок, однак забити гол вдалось лише у доданий до першого тайму час. Марлос зумів обіграти декількох захисників Чехів, віддав пас на Коноплянку, який обігравши свого візаві зміг відправити м’яч у ворота Вацлика.

У другому таймі господарі змогли трохи вирівняти гру та мали декілька моментів біля Українських воріт, однак підопічні Андрія Шевченка продовжували контролювати хід гри і у доданий до другого тайму час, Олександр Зінченко зміг скористатись рикошетом від захисника зіброї Чехії та забити переможний гол.

Тепер у неділю 9-го вересня у Львові Українців чекає матч зі збірною Словатчини.