Я боюсь, що люди справді вірять у ті фекалії, які ллються із рота Мураєва

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Коли Мураєв вчергове відкриває свою пельку, аби озвучити новий медведчуківський темник, маю непереборне бажання сшити його в людську багатоніжку із тим самим Медведчуком і Шуфричем. І із маловідомими жіночками, які чешуть язиками про адиннарод и гражданскую войну.
Є дике бажання вендети, коли канадська Христя Фріланд заявляє про долучення її країни до тиску на Росію, а наші обранці — кров і плоть народу — глузують над батьком двох дітей, які навряд чи побачать його до зрілості. Не те, що до повноліття.
«Человек готовил поджоги и взрывы. Для части населения он является террористом. Для националистической части он является героем. Время расставит на свои места, кто прав, кто не прав», — це начесав Мураєв на 112-му каналі.
Як сталося так, що ця істота навіть не склала компанію Володимиру Олійнику чи Азарову? Не те, що у пеклі.
Хто за 10 хвилин слави на каналі сепаратиста здатен лизати йому дупу і легалізувати брехню про політв’язня, який втратив здоров`я і сили у чотирьохрічному увязненні на Якутіі?
Якщо СБУ і ГПУ не розбереться, буду не проти якщо «невідомі патріоті» наб’ють йому хліборізку.
І да, попри гражданскую войну та одиннарод, це друга уєбанська заява за 10 днів.
Ось як Мураєв реагував на смерть Бабченка: «В безопасном Киеве расстрелян один из разжигателей вражды и пропагандистов Бабченко». Далі були тези, що смерть спеціально підлаштували, аби підгадати Росіі на Радбезі ООН щодо окупації і екологічній катастрофі на окупованій частині Донбасу.
Я найбільше боюсь, що люди справді вірять у ті фекалії, які ллються із рота Мураєва.
Коли я відкриваю чергове серйозне ґрунтовне дослідження соціологів, а там у трійці впізнаваних нових лідерів Мураєв, кров капає з очей.
Найбільша проблема в цій країні не корупція. А ваша любов до ла-лай-на. В політиці, в приватному житті і в черепушці.
Марина Данилюк-Ярмолаєва

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены