Закінчити війну можна прям зараз от. Але на умовах приблизно таких

Анна Амарго
До речі. Закінчити війну можна прям зараз от. Але на умовах приблизно таких:
1. Визнаємо Крим російським (Можливо, що навіть можна буде виторгувати якусь компенсацією дєнюжкой, бо Крим Кримом, а суди судами і у судах йдуть процеси по українським претензіям).
2. Забираємо назад Донецьк і Луганськ з усіма і усім. Даємо їм усі права і нічо з них не вимагаємо (Не треба тішити себе ілюзіями, що їх можна залишити поза Україною і зробити з них щось подібне до Придністров'я. Нє. Не прокатить. Ніхто, окрім нас їх відбудовувати і годувати не буде.)
3. Армію розпускаємо, залишивши лише роту почесного караулу і духовий оркестр.
4. Відкликаємо усі папірці про наміри пнутись у НАТО та до Євросоюзу.
5. Показово відправляємо до в'язниці штук п'ять генералів (Звісно, під соусом, що це лише вони не давали війні завершитися, все воювали і воювали, і через їх злочинні накази солдати гинули і каліцтва отримували). Туди ж - за генералами - кілька сотень офіцерів й солдат. Азов, ПС і таке все швидесенько розганяємо (Тих, хто розганятись не бажає - знову ж таки саджаємо за незаконну зброю, наприклад).
6. І далі спецій на смак. Бо забаганки того, з ким ми зібрались миритися, можуть бути які завгодно, він формулу "прінуждєнія к міру" вже запускав кілька раз і розуміється добре на тому, що він може просити в обмін на "закінчити війну раніше і не нести більше втрат".
Анна Амарго

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены