Я засуджую побиття ромів

Мирослав Гай
Я засуджую побиття ромів. Спалювання їхніх таборів. Це не тільки не вихід, це хибний крок. Немає різниці, крадуть роми гаманці чи ні. Чи побили двоє ромів підлітків чи ні.
А хіба мало злодіїв серед українців, грузин, американців чи німців?
Росіяни он взагалі вкрали Крим.
За кожен конкретний злочин має відповідати конкретні люди які його скоїли. І бажано із судом, розслідуванням, вироком.
Будь які ж дії дикримінаційного характеру, носять на собі відбиток роботи Москви. Чому? Бо у нас занадто багато розвелося націоналістичних організацій які беруть гроші то від комуністів, то від Курченко.
Такі дії вигідні тільки Кремлю. Кремль залюбки буде башляти бабки організаціям які хочуть когось бити, шукати прості рішення, тощо. КГБ завжди використовувала тактику спонсорування різних протилежних організацій для сіяння розбрату.
Тепер вони ще й сіють нацизм у моїй країні.
І тут більше питань до правоохоронних органів. Як так вони працюють, що громадяни змушені іти на радикальні кроки вирішення проблем? Чи достатньо вони розуміють проблематики та виклики регіонів?
Все це до добра не доведе.
Мирослав Гай

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов

Люди, участвующие в этой беседе

  • Гость - Леонид

    Согласен с автором, что это приведет к нехорошим последствиям, потому что сегодня цыган, завтра серобуромалиновых и так можно скатиться до нацизма в стране. Но с другой стороны у нас в стране вырисовывается интересная картина, то что нельзя полиции можно нацикам. Так и живем.