Путінські собаки гавкають і підвивають, а караван іде

Тарас Чорновiл
Президент РФії Путлєр після підписання Петром Порошенком Закону України про основи державної політики стосовно окупованих територій терміново скликав з цього приводу постійних членів Радбезу федерації. Настрої в Кремлі істерично-агресивні. Закон для них особливо неприйнятний. І не лише через політичні визначення стосовно окупанта та агресії.
Але з Путіним і Кремлем усе й так ясно. А може ми згадаємо зараз усі наші доморощені кремлівські консерви, які так активно повідкривалися під час проходження всіх законодавчих процедур та остаточного ухвалення. Тут, знову ж, усе й так зрозуміло з Оппоблоком. Вони, принаймні, не надто рядяться в патріотичні шати. А от усі наші так звані "патріоти" таки тоді дуже відверто засвітилися. Партія "Свобода" - найкращий доказ того, що ідеальний агент впливу для Кремля не той, хто відверто ностальгіює за радянським червоним прапором чи російським триколором, і навіть не той, хто розмахує синьо-жовтим стягом. Найкраще для Москви мати виконавців своєї волі серед націоналістичних організацій під червоно-чорними прапорами. Я далекий від того, щоб назвати всю "Свободу" російською агентурою. Досить кількох агентів впливу в вищому керівництві та зараженого зрадофілією загалу. Вирішальну роль тут звично відіграв російський громадянин (екс- чи не зовсім екс-?) Левченко. Тягнибок тепер поза Радою й коментував усе доволі плутано, але без нього рішення ж не ухвалюються.
"Батьківщина" після внутрішніх сварок та розбірок таки дозволила маловпливовому молодняку проголосувати "за", але "тузи" такі, як Тимошенко, Немиря, Власенко голосувань уникли. Судячи з подальших заяв Тимошенко з пропагуванням путінського плану щодо миротворців ООН як якогось ескорту для місії ОБСЄ - бачимо, що не дарма.
В останню мить таки вирішили не ганьбитися в "Самопомочі". До останку пробували зірвати ухвалення закону, але коли не вдалося й стало ясно, що голосів і так вистачить, проголосували.
А ще ж маємо поза парламентом сотні й тисячі усяких активістів, експертів, журналістів, які пару місяців вели цілеспрямовану кампанію проти президентського законопроекту. Пробували його спотворити, дискредитувати, навіть пришити до нього традиційну "зраду". А тепер видно, чия насправді ЗРАДА? Цього разу вже без жодних лапок...
А Закон уже підписаний президентом, опублікований і завтра набуває чинності. Путінські собаки гавкають і підвивають, а караван іде.
Тарас Чорновiл

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов

Люди, участвующие в этой беседе

  • Гость - Олександр

    Свободу можна критикувати. Але не Тарасу, який недавно лизав зад Януковичу, а тепер лиже Порошенку. Який завжди був на стороні влади. Який ганьбить свого тата. Який вважає агентами путіна всіх хто критикує теперішню владу.
    Що до Левченка - то він дійсно може бути агентом під прикриттям. Наводить таку думку той факт, що "Свобода", як і інші націоналісти не підтримала ліберальний РНС Саакашвілі, але Левченко від імені "Свободи" підтримав, таким чином компроментуючи "Свободу". "Свободі", аб и не втрачати виборців, слід позбутися Левченка, хай іде в РНС!