Формулювання мало б бути значно жорсткішим

Тарас Чорновiл
А я не погоджуюся з рішенням антикорупційного комітету, який рекомендує Раді відкликати Єгора Соболєва з посади голови комітету ЛИШЕ за незадовільне кермування комітетом. Він, насправді, розвалив роботу комітету, приймав волюнтаристські рішення всупереч рішенням комітету, заполітизував його роботу. Він на кілька місяців затримував підписання кількох антикорупційних законів з так званого безвізового пакету, не візуючи текст уже прийнятих актів. Та й одного факту, що офіційний штатний працівник апарату комітету,прийнятий на роботу особисто Соболєвим, попався на гарячому під час передачі грошей Курченка вже достатньо, щоб звинувачення були не такими примирливими.
А ще виникає питання: чи може очолювати такий важливий орган особа, щодо якої не зняті підозри про збереження ним російського громадянства. Тим більше, що він був причетний принаймні до двох подій, де відслідковувалися інтереси олігарха Курченка: так звана блокада, яка стала формальною підставою конфіскації численних українських підприємств та передача їх в управління Курченку; ну й, звичайно ж, нинішні події, коли до останнього моменту Соболєв за російські гроші розкручував антиукраїнську акцію. А ще ця особа демонструвала поведінку не гідну посадовця. Забули, як воно істерично верещало до нацгвардійців, погрожуючи їм гранатою? Або як, зневажаючи наш державний прапор, обмотаний ним ганяв довкола палаток проросійської бандитської акції.
Тому формулювання мало б бути значно жорсткішим. Це важливо не лише для показної принциповості, але й для моделювання реакції західних партнерів. Бо заявляти про "політичну розправу", коли Соболєв звинувачується в "недостатній ефективності" - це одне, а виправдовувати його, коли звинувачення стосуватимуться значно гірших, злочинних дій - це вже щось значно важче.
Тарас Чорновiл

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены