Єгор не перший і не останній

Марина Данилюк-Ярмолаева
Соболєв
Журналіст, громадський активіст, антикорупціонер і чоловік Марічки Падалко був одним із найперспективніших нардепів цього скликання.
Але в один момент Єгор просто загрався і його стали впізнавати по фейковому побитті під час минулорічних траурних акцій 18-20 лютого. І по міцному, але сумнівному бромансу з Семенченком.
Можна сперечатися з приводу достовірності голосів на плівках СБУ-ГПУ, але це цікава докаменталка, де гроші Курченка сприймаються як ресурс для перевороту, купівлі айфону, бентлі і турне із малою до Єгипту, бо в тої саме канікули.
Ми дійшли до такого маразму, коли перший заступник голови комітету з нацбезпеки і оборони та голова антикорупційного комітету за гроші Курченка і в компанії Саакашвілі проривають кордони, виколупують соратника із машини СБУ. Тобто роблять усе, що мало вирізняє постмайданних опозиційних депутатів від народного ополчєнія Луганська навесні 2014. Коли люди в балаклавах і трєніках зупиняли техніку і вішали ДНРівські рушники на державні установи.
Щодо чистоти процедури звільнення Соболєва. Антикорупційний комітет завжди вирізнявся скандальністю і роздутим его 99% його членів: це ж престижно творити долю НАБУ, САП, НАЗК і антикорупційного законодавства.
Тому звільнили його так же неясно, як і робиться купа справ на тому комітеті.
Набагато цікавіше, кому дадуть престижну посаду? Радикалам, як обіцяли раніше?
Врешті, може, це справді стане в нагоді НАБУ і САП, оскільки близькість із головою комітету, який частіше блукав по наметах, аніж просував добро на прослушку або набір агентів під прикриттям — часто грала молодим органам не на руку.
І кінцеве. Із голів комітетів теж звільняють по політичним мотивам. Єгор не перший і не останній.
Марина Данилюк-Ярмолаева

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены