Марина Данилюк-Ярмолаєва: Спочатку Дорн. Потім Скрипка

Marina Daniluk-Yarmolaeva
Спочатку Дорн.
Потім Скрипка.
Усе-таки деяким публічним особам треба відкривати рота лише під фонограму, а не претендувати на роль Прометея для широких мас.
Кесарю кесареве, а українському шоумену максимум торгувати хліборізкою на якомусь сопливому талант-шоу чи фігурувати в хроніках таблоїду.
Висловлювання о гетто і дибілізм для неукномовних такі ж ганебні як розмови про "брат на брата", "брат с братом поругались".
До слова, зараз мода пішла, коли зашкварені політичні особи, які сиділи по п'ять скликань у раді, обіймали серйозні посади, мовчали, коли в 2010 КС надавало розширені повноваження Януковича, мало того заглядали в рот Сім'ї -- зараз тотально цураються цих фактів у своєму резюме. І виступають політичними експертами в ефірі.
Я прощаю цих політичних хамелеонів. Аби не безпринципність, хитрість, неперебірливість і наявність справжніх соціальних лімітів -- ця плісінь ніколи не піднялась би із провінційного рівня. А так -- була і депами, і міністрами, і радниками президентів, і членами ЦВК, і членами венеційських комісій.
Однак інша справа -- шоумени. Ці люди в минулому активно їздили на корпоративи партії регіонів, потім на ювілеї до Януковича -- зараз взялися давати політичні оцінки, поради. І головне -- розказують про вектори.
І головне -- найкраще покарання для цих клоунів не ходити в клуби на їх виступи і не відвідувати фейкову "Країну мрій".
Marina Daniluk-Yarmolaeva

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов
  • Комментарии не найдены