Дмитро Вовнянко: Пазл нарешті складається

Дмитро Вовнянко
Судячи з того що Садовий заговорив про блокаду Львова (заборону вивозити сміття) і можливе своє усунення з посади мера, пазл нарешті складається.
Садовий розумів, що під ногами горить земля. Що далі - або усунуть з посади по суду тихо, або - гучно, на тлі екологічної катастрофи у Львові у літню спрагу. І катастрофу ніхто не відміняв - таки буде.
І практика показала, Садовий нічим не кращій за Брюховецького, Кочубея, Полуботка, Винниченка та інших політиків чиє життєве кредо "якщо Україна не буде така як хочу я - не треба ніякої". Хитати зсередини свою країну в ім'я власних інтересів, лідер "Самопомочі" готовий залюбки.
А тут - Москва, якій треба було захопити українські підприємства в ДиРи та убити економічну присутність України в ДиРи. А тут - нардеп Парасюк, якого_не_впізнає_ФСБ. А тут - уродженець Росії Зімін-Соболєв, що перебуває в опозиції до держави Україна.
І влада, якій Садовий створив чимало проблем - але не зміг примусити із собою домовитися.
Я не хочу накаркати, але якщо невдовзі Садовий заходиться кидати в маси гасла галицького сепаратизму - не дивуйтеся.
Дмитро Вовнянко

Оставьте свой комментарий

0 / 2500 Ограничение символов
Размер текста должен быть меньше 2500 символов

Люди, участвующие в этой беседе

  • Гость - Лан

    Взагалі,ця ситуація із Львівським сміттям є анектодична!!! Інвестори шукають місьця,де збудувати сміттєпереробний комплекс. Пан Садовий взагалі,поводиться дуже дивно. Й між нами кажучи,це субьективна думка,ця самопоміч "не риба,не м'ясо".......